www.l-solutions.pl - tłumaczenia, ... biuro@l-solutions.pl
Polski Angielski Niemiecki Francuski

  profesjonalizm w każdym calu

Agencja Tłumaczeń L-solutions powstała z myślą o klientach, dla których jakość tłumaczonego tekstu jest priorytetem. Zadowolenie klienta jest naszym głównym celem. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy z należytą starannością zachowując przy tym ściśle wyznaczone terminy wykonania zlecenia. Naszą misją jest pomoc klientom w pokonywaniu barier językowych oraz ułatwianie komunikacji na globalnym rynku. Firma L-solutions jest w pełni świadoma jak istotna w dzisiejszym świecie jest sprawna komunikacja na poziomie międzynarodowym. Dlatego też oferujemy Państwu tak szeroki wachlarz naszych usług.

Gwarancją jakości tłumaczenia jest zespół najwyższej klasy tłumaczy, absolwentów lingwistyki stosowanej, którzy działają na rynku tłumaczeń od wielu lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientów połączyliśmy nasze siły i doświadczenie, aby wspólnie móc dostarczać Państwu jeszcze lepszą jakość przy jednoczesnym skróceniu czasu wykonywania tłumaczenia. Większość biur i agencji tłumaczeniowych przyjmując zlecenie przesyła je dalej na zasadzie outsourcingu. L-solutions gwarantuje Państwu, że dane zlecenie wykonywane jest wyłącznie przez tłumaczy, którzy współtworzą naszą firmę. Dzięki temu mają Państwo możliwość śledzenia postępów w procesie tłumaczenia na każdym etapie prowadzenia prac oraz bezpośredniego kontaktu z tłumaczem oraz korektorem wykonującym zlecenie. Z naszego bogatego doświadczenia wiemy jak bardzo osobisty kontakt zleceniodawcy z tłumaczem wpływa na czas i jakość danego tłumaczenia.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie zarówno Państwu jak i nam wiele wymiernych korzyści.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą. Wszelkie informacje dotyczące obsługiwanych języków, specjalizacji oraz tłumaczy znajdą Państwo w zakładce „oferta”.

 

 

Prezentacje Nauka języka Tłumaczenie filmów Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez l-solutions.pl

Projekt i wykonanie: iglicki.pl
l-solutions.pl - tłumaczenia filmów, profesjonalne tłumaczenia, kursy języka angielskiego, korepetycje z angielskiego, skuteczna nauka angielskiego, agencja tłumaczeń, szkolenia b2b i kursy językowe - Lublin