www.l-solutions.pl - tłumaczenia, ... biuro@l-solutions.pl
Polski Angielski Niemiecki Francuski

Agencja tłumaczeń L-solutions jest w pełni świadoma jak wiele korzyści może przynieść wiedza i doświadczenia innych firm. Dlatego też chcielibyśmy zaoferować Państwu szkolenia B2B. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom językowym Państwa firma będzie mogła skutecznie prosperować zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Korzystając z naszej oferty szkoleń i doradztwa językowego będą mogli Państwo rozszerzyć swoją działalność na inne kraje. Zaletą szkoleń prowadzonych przez L-solutions jest indywidualne podejście do każdej firmy. Nasi tłumacze dostosują program szkoleń do potrzeb Państwa firmy. Szkolenia odbywają się każdorazowo na terenie firmy w godzinach indywidualnie ustalonych z tłumaczem. Wszyscy tłumacze posiadają doskonałe przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Ceny za szkolenia są ustalane indywidualnie przy zgłoszeniu chęci udziału drogą mailową na adres biuro@l-solutions.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 601 88 66 76.

 

 

Prezentacje Nauka języka Tłumaczenie filmów Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez l-solutions.pl

Projekt i wykonanie: iglicki.pl
l-solutions.pl - tłumaczenia filmów, profesjonalne tłumaczenia, kursy języka angielskiego, korepetycje z angielskiego, skuteczna nauka angielskiego, agencja tłumaczeń, szkolenia b2b i kursy językowe - Lublin